دندان پزشکی درتیس، بهترین دندانپزشک و تیم پزشکی
تهران - سعادت آباد
بلوار دریا - چهار راه مسجد قدس - ضلع شمال غربی- ساختمان پزشکان- پلاک47 - واحد همکف
02186128809
09120123110

وبسایت دندانپزشکی درتیس خود را متعهد به حفاظت از حریم خصوصی همه بازدیدکنندگان سایت  و مراجعین می‌داند. در نتیجه این بیانیه محرمانگی به عنوان بخشی از تعهد ما نسبت به حریم خصوصی شما، تهیه شده است. بیانیه محرمانگی در مورد چگونگی کاربرد و استفاده از اطلاعات شخصی شما به منظور انجام خدمات در سایت دندانپزشکی درتیس تهیه شده است. با پذیرفتن سیاست حفظ حریم شخصی و شرایط ثبت نام کاربر، شما صراحتاً رضایت خود را با جمع‌آوری، نگهداری، استفاده و افشاء اطلاعات شخصی خود، مطابق با آنچه در سیاست حفظ حریم شخصی توضیح داده‌شده، اعلام می‏کنید.

شما به عنوان کاربر سایت دندانپزشکی درتیس می‌توانید بدون وارد کردن هرگونه اطلاعات شخصی از سایت ما بازدید کنید. کاربری که اطلاعات خود را در سایت وارد می‌کند موافقت خود را با انتقال و ذخیره این اطلاعات در سرورهای وبسایت دندانپزشکی درتیس، اعلام می‌کند.

اطلاعاتی که در سایت دندانپزشکی درتیس ذخیره می‌شوند عبارتند از:

  • نشانی پست الکترونیکی
  • شماره تلفن
  • سفارش‌هایی که در سایت ثبت کرده اید و تاریخچه خدماتی که دریافت کرده‌اید.
  • اطلاعات تعامل با سایت شامل شناسه دستگاه، رایانه و اطلاعات اتصال، آمار بازدیدهای صورت گرفته از صفحات، ترافیک به و از سایت‏ها ، آدرس IP و اطلاعات استاندارد ورود به سایت

افشاء اطلاعات

اطلاعات کاربران بدون کسب توافق صریح آنها، در اختیار شخص یا نهاد سومی قرار نمی‌گیرد. این اطلاعات تنها در جهت بهبود خدمات وبسایت دندانپزشکی درتیس و یا تبلیغات استفاده می‌‍‌شود.

مسئولیت حفظ و نگهداری از رمز ورود برای استفاده از پروفایل و امکانات مختلف در سایت، بر عهده شخص شما خواهد بود بنابراین رمز ورود را در اختیار هیچ کس قرار ندهید.
بنا به صلاح دید ممکن است اطلاعات شخصی شما را به منظور پاسخگویی به درخواست‏های قانونی یا امنیتی استفاده یا افشاء شود. لذا با آگاهی از این بند، اطلاعات خود را در اختیار این سایت قرار دهید.

اطلاعاتی که در سایت دندانپزشکی درتیس به اشتراک گذاشته‏ می شود:

نام کاربری شما تنها اطلاعاتی است که در دید عموم قرار می گیرد. شماره تماس و آدرس ایمیل به هیچ وجه در دید عموم قرار نمی گیرد.

اقدامات امنیتی

ما از اقدامات امنیتی مختلف استفاده می کنیم تا اطلاعات شما را از دسترسی اشخاص غیر مجاز و عملکردهای غیر قانونی، خسارات اتفاقی، تخریب و نقصان مصون نگاه داریم. شما این حق را دارید که از اطلاعات نگهداری شده خود آگاهی داشته و از ما بخواهید تا تغییراتی در آن ها ایجاد کنیم تا دقیق و به روز باشند.

تغییرات در خط مشی حفظ حریم خصوصی

هرگونه تغییرات آتی در خط مشی حفظ حریم خصوصی ما بر روی سایت قرار خواهد گرفت. کلیه موارد اصلاح شده به طور خودکار و به محض ارسال بر روی سایت، اجرا خواهد شد و شما پیشاپیش موافقت و تعهد خود را به اجرای این سیاست‏ها اعلام می‏کنید.

تماس بگیرید