دندان پزشکی درتیس، بهترین دندانپزشک و تیم پزشکی
تهران - سعادت آباد
بلوار دریا - چهار راه مسجد قدس - ضلع شمال غربی- ساختمان پزشکان- پلاک47 - واحد همکف
02186128809
09120123110
سوالات متداول

سوالی دارید؟

سوالات رایج درباره ی ایمپلنت دندان، ایمپلنت دندان چیست؟

چگونه از ایمپلنت دندان مراقبت کنیم؟

آیا ایمپلنت برای یک دندان امکان دارد؟

آیا ایمپلنت دندان گران است؟

آیا امکان ایمپلنت اقساطی وجود دارند؟

آیا من کاندید مناسبی برای ایمپلنت دندان هستم؟

آیا سالمندان می توانند ایمپلنت دندان انجام دهند؟

 

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت دندان: یک دندان طبیعی از یک تاج (بخشی که در بالای لثه مشاهده می کنید) تشکیل شده است ، و ریشه (بخشی که در زیر لثه پنهان است). این ریشه در فک است که در واقع دندان طبیعی را در خود نگه می دارد. ایمپلنت یک تیتانیوم کوچک ساخته شده توسط انسان است که به عنوان جایگزینی برای ریشه دندان طبیعی از دست رفته عمل می کند.

 

آیا ایمپلنت دندان گران است؟

یک لبخند جذاب با دندانهای پشتیبانی شده با کاشت برای یک عمر یک سرمایه گذاری عاقلانه است. بیماران ایمپلنت آینده نگر اغلب این درمان را پرهزینه می دانند ، اما این سرمایه گذاری سود سهام مادام العمر را پرداخت می کند. افراد به ندرت هزینه حمل وسیله نقلیه را برای حمل و نقل که کاملاً تنها در کوتاه مدت انجام می شود ، به چالش می کشند.

فرآیند کاشت ایمپلنت دندان چگونه است؟

فرآیند کاشت ایمپلنت دندان یکی از سوالات متداول تمام بیماران است. اولین مرحله در فرایند کاشت ایمپلنت دندان، انجام عمل جراحی است که به طور معمول تحت بیهوشی یا بی حسی موضعی انجام می گیرد. در طول عمل جراحی دندان پزشک سوراخ کوچکی در استخوان فک دریل می کند و با دقت پایه ایمپلنت را داخل استخوان پیچ می نماید. لثه پس از دوره بهبودی که حدود 4 تا 6 ماه زمان می برد؛ روی پایه ایمپلنت را می پوشاند. 

چرا باید ایمپلنت دندان انجام دهم؟

برای پاسخ به این سوال که از سوالات متداول ایمپلنت است باید گفت ایمپلنت های دندانی نه تنها ظاهری شبیه به دندان طبیعی دارند بلکه عملکرد آنها برای جویدن، گاز زدن و جلوگیری از تحلیل استخوان فک در دهان دقیقا مانند دندان طبیعی خود بیمار است. کاشت ایمپلنت دندان علاوه براینکه موجب حفظ جوانی و ساختار چهره می شود؛ با کمک به رشد استخوان فک از بروز بیماریهای لثه و تحلیل استخوان فک نیز جلوگیری می کند. 

0 +

بیماران راضی

0 +

خدمات مختلف

0 +

انواع تحقیق

0 %

بیماران سالم

مرکز پشتیبانی

هنوز به کمک نیاز داری؟

اطلاعات همکاران

طب خانواده یکی از زمینه های بسیار مورد نیاز در زمینه ارائه خدمات درمانی در اروپا است.

اخبار و بروزرسانی ها

طب خانواده یکی از زمینه های بسیار مورد نیاز در زمینه ارائه خدمات درمانی در اروپا است.

ایمپلنت دندان

طول عمر ایمپلنت دندان و تاج پروتزی بسیار زیاد و حتی چندین برابر دندان طبیعی است. به طور کلی تاج دندان سرامیکی بیش از ۱۵ سال برای فرد کار می کند 

تماس بگیرید